Афіша та новини

Здорове волосся - головний тренд з краси. Юлія Пасічник та ексклюзивне інтерв’ю про поєднання гарного та доглянутого волосся

«У кожного волосся є свій ресурс, тому не треба його випробувати на міцність».

-Що наразі в тренді?

З приходом весни всі активно почали робити процедури для волосся, доглядати за шкірою голови.

Взимку більше робили холодне відновлення, бо сухе повітря в приміщеннях «сушило» волосся, плюс механічні пошкодження від одягу, термічні - від морозів.

Зараз же почали активніше робити процедури, спрямовані на вирівнювання: це Кератин та Ботокс. Як результат - гарне, рівне, блискуче волосся та пілінг шкіри голови.

Стосовно трендів, я би хотіла сказати, що зараз віддають перевагу здоровому волоссю, слідкують за його якістю та проти хімічних процедур. Але скажу, що все ж таки 50/50. Бо багато дівчат вже давно роблять кератин/ботокс та закохані в ці процедури. Хтось завдяки ним відростив довжину, а хтось отримав рівне та блискуче волосся своєї мрії.

-Яка найбільш важка робота запамʼяталась?

Мабуть, найважче, це коли приходять блондинки з обламаним волоссям, яке рветься при незначному розтягуванні та його якось треба реанімувати. В таких випадках я працюю поетапно та комплексно. Аби покращити якість волосся, я робила багатоступневе холодне відновлення, потім - ботокс, аби дати волоссю плівку, «захист». Це як «гіпс» на зламану руку. Дуже важливо правильно підібрати склад та температуру, аби не погіршити ситуацію. Мої клієнти в надійних руках, повертаються на повторні процедури.

-В чому різниця між кератином та ботоксом? Кератин вирівнює хвилясте та кучеряве волосся, а ботокс - ні. Ботокс роблю дівчатам, у яких рівне волосся для того, щоб прибрати пористість.

-Щодо відновлення - які процедури проводите та що радите?

Для фарбованого волосся однозначно це холодне відновлення, особливо для блонду та коли виходять з чорного. Це дуже агресивні хімічні процедури, які потрібно чергувати з холодними на постійній основі. У кожного волосся є свій ресурс, тому не треба його випробувати на міцність.

Для кучерявих є процедура окучерявлення - це комплексна (не хімічна!) процедура відновлення ушкодженого кучерявого волосся на кожному його шарі, яка зволожує, зміцнює та повертає силу завитка, хвилясте та кучеряве волосся.

Для тьмяного, ламкого, сухого натурального волосся - працюю на якість та зволоження також через холодне відновлення. Волосся дійсно наче оживає, зволожується та насичується кольором.

Професійна порада від Вас: як мати здорове та гарне ззовні волосся?

По-перше, слідкувати за здоровʼям організму в цілому. Обовʼязково вчасно здавати аналізи на дефіцит вітамінів (особливо вітамін Д, залізо, ферітін), слідкувати за щитовидною залозою, гормонами, ШКТ. Бо якщо десь є збій, перше, від чого позбавляється організм, це волосся.

По-друге, мати хороший домашній догляд, якісні маски та правильно підібраний шампунь під тип шкіри. Я завжди дивлюсь на шкіру голови під трихоскопом, визначаю тип, розбираю догляд дівчат та даю поради.

І третє, це намагатись уникати різного виду пошкоджень або вміти комбінувати процедури, знижуючи «удар по волоссю»: хімічні (фарбування, знебарвлення, кератин, ботокс, хімічна завивка), термічні (використання утюжка, гаряче повітря фена, мороз/спека на вулиці ), механічні (агресивне розчісування, тертя об подушку під час сну, тертя об капюшон).

Довіряйте свою красу професіоналам. З весною усіх! До речі, незабаром у Харкові пройде бранч за моєю участю, запрошую.

Детальніше - https://www.instagram.com/julia_hairboss?igsh=MWdpdXJ6Z3VuZjZz
Made on
Tilda